Ručně vyrobená příšerka - AmoneusRučně vyrobená příšerka - AmoneusRučně vyrobená příšerka - AmoneusRučně vyrobená příšerka - Amoneus
ZOOM
Fotky
foto: Ručně vyrobená příšerka - Amoneusfoto: Ručně vyrobená příšerka - Amoneusfoto: Ručně vyrobená příšerka - Amoneusfoto: Ručně vyrobená příšerka - Amoneus

Ručně vyrobená příšerka - Amoneus

The Monsters Sanctuary

Nová příšerka ručně vyrobená zde v Praze exkluzivně pro Curiomat. Amoneus je láskyplný démonek, kterého si jistě zamilujete. Je tak pohlcen láskou, že nedokáže myslet na nic jiného. Ptáte se, co je jeho potravou? Samozřejmě, že láska! Proto se ujistěte, že je ve Vaší domácnosti dostatek lásky pro všechny :)


Množství
1 500 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
Předobjednat (14 dní)
Novinka
Přehled
  • Výška: 8 cm
  • Šířka: 5 cm
  • Hloubka: 4 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: The Monsters Sanctuary

Láska je droga.....

Amoneus je jedním z nejnovějších v této řadě roztomilých a strašidelných sběratelských předmětů. Všimněte si jeho červeného tlukoucího srdce a hlavy připomínající kočičí. I když je to příšerka, jeho vášeň a láska naplní Vaše sny. Zahání temné myšlenky, které se mohou v noční tmě vplížit do Vašeho světa. My ho prostě zbožňujeme a víme, že Vy budete také!
Nezapomeňte si prohlédnout i ostatní příšerky, tihle kluci jsou rozkošní a my jsme si jistí, že jen jeden Vám nebude stačit.

Upozorňujeme, že tyto příšerky nejsou pro ty nejmenší, takže je držte mimo dosah malých ručiček a pusinek. A také domácích mazlíčků!

Související produkty