Talířky s pražskými domkyTalířky s pražskými domkyTalířky s pražskými domkyTalířky s pražskými domkyTalířky s pražskými domky
ZOOM
Fotky
foto: Talířky s pražskými domkyfoto: Talířky s pražskými domkyfoto: Talířky s pražskými domkyfoto: Talířky s pražskými domkyfoto: Talířky s pražskými domky

Talířky s pražskými domky

Ana Panov

Představujeme Vám nové ručně vyráběné keramické talířky, nejnovější přírůstek do naší řady s pražskými domky. Zdobí je nádherně detailně propracované výjevy z ulic starého města. Jsme si jisti, že Vás tato vyobrazení naší kuriózní Prahy zaujme. Jasné a barevné, dodají Vašemu světu trochu hravosti.


Množství
1 050 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
Předobjednat (20 dní)
Novinka
Přehled
  • Výška: 4 cm
  • Šířka: 16 cm
  • Hloubka: 16 cm
  • Výrobce: Ana Panov

Výhled na stověžatou Prahu

Výrazné obrázky měšťanských domů inspirované zasněnými pražskými uličkami zdobí povrch těchto roztomilých keramických talířků. Bizarní funkční umění, každý s vlastním osobitým pojetím pražského tématu. Svůj konkrétní výběr barvy připište do poznámky při objednávce. V současné době jsou k dispozici ve fialové, půlnoční a světle modré barvě. Tato řada se stále rozrůstá, takže sledujte naše stránky, abyste nepropásli naskladnění větších talířů. Sběratelské dárky ideální pro každou příležitost.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny kusy jsou ručně vyráběné, takže se mohou barvami a vzory lišit od zobrazených fotografií.