Konvice s pražskými domkyKonvice s pražskými domkyKonvice s pražskými domkyKonvice s pražskými domkyKonvice s pražskými domkyKonvice s pražskými domkyKonvice s pražskými domkyKonvice s pražskými domkyKonvice s pražskými domkyKonvice s pražskými domkyKonvice s pražskými domkyKonvice s pražskými domkyKonvice s pražskými domkyKonvice s pražskými domky
ZOOM
Fotky
foto: Konvice s pražskými domkyfoto: Konvice s pražskými domkyfoto: Konvice s pražskými domkyfoto: Konvice s pražskými domkyfoto: Konvice s pražskými domkyfoto: Konvice s pražskými domkyfoto: Konvice s pražskými domkyfoto: Konvice s pražskými domkyfoto: Konvice s pražskými domkyfoto: Konvice s pražskými domkyfoto: Konvice s pražskými domkyfoto: Konvice s pražskými domkyfoto: Konvice s pražskými domkyfoto: Konvice s pražskými domky

Konvice s pražskými domky

Ana Panov

Nové okouzlující ručně vyráběné keramické konvice jsou nejnovějším přírůstkem do naší kolekce užité keramiky s pražskými měšťanskými domy. Zdobí je krásně propracované detaily s výjevy ulic starého města. Jsme si jisti, že Vás toto zobrazení naší kuriózní Prahy zaujmou. Jsou zářivé a barevné a dodají Vašemu světu trochu hravosti.


Množství
2 500 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení520 CZK
skladem (5 ks)
Novinka
Přehled
  • Výška: 22 cm
  • Šířka: 21 cm
  • Hloubka: 11 cm
  • Váha: 2 kg
  • Výrobce: Ana Panov

Konvičky plné zábavy!

Naše kolekce s pražskými domky se rozrůstá o tyto nové barevné konvičky. Každá z nich má jiný tvar a barevné provedení. Nyní se můžete zasněně procházet ulicemi našeho krásného města a přitom si vychutnávat svůj oblíbený nápoj. Přidejte do poznámek svou preferovanou základní barvu, v současné době máme k dispozici oranžovou, modrou (různé odstíny), zelenou a žlutou.  Sledujte naše webové stránky, brzy se v kolekci objeví i talíře.

Upozorňujeme, že všechny konvičky jsou vyráběny ručně, takže se mohou lišit velikostí a barvami od vyobrazených fotografií.