Všemluvící oko - PřívěskyVšemluvící oko - PřívěskyVšemluvící oko - PřívěskyVšemluvící oko - PřívěskyVšemluvící oko - PřívěskyVšemluvící oko - PřívěskyVšemluvící oko - PřívěskyVšemluvící oko - PřívěskyVšemluvící oko - PřívěskyVšemluvící oko - PřívěskyVšemluvící oko - PřívěskyVšemluvící oko - PřívěskyVšemluvící oko - PřívěskyVšemluvící oko - Přívěsky
ZOOM
Fotky
foto: Všemluvící oko - Přívěskyfoto: Všemluvící oko - Přívěskyfoto: Všemluvící oko - Přívěskyfoto: Všemluvící oko - Přívěskyfoto: Všemluvící oko - Přívěskyfoto: Všemluvící oko - Přívěskyfoto: Všemluvící oko - Přívěskyfoto: Všemluvící oko - Přívěskyfoto: Všemluvící oko - Přívěskyfoto: Všemluvící oko - Přívěskyfoto: Všemluvící oko - Přívěskyfoto: Všemluvící oko - Přívěskyfoto: Všemluvící oko - Přívěskyfoto: Všemluvící oko - Přívěsky

Všemluvící oko - Přívěsky

Ozlem Akin

Krásné, jedinečné a temné přívěsky. Ručně vyrobené talismany, pomocí kterých dáte všem okolo najevo svou zvídavou povahu. Vznikly v rámci vzrušující spolupráce a my jsme nadšeni, že se můžeme podělit o tato zvláštní a okouzlující umělecká díla. Řekněte svou pravdu a dodejte svému světu trochu kuriózního stylu.


Množství
3 200 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
skladem (3 ks)
Novinka
Přehled
  • Výrobce: Ozlem Akin

Kdopak to mluví.....

Detaily očí, rtů a zubů na těchto špercích Vám vyrazí dech! Jsou ideální jako dárek pro blízkou osobu nebo jako doplněk Vašeho outfitu v kuriózním stylu. Tyto přívěsky jsou k dispozici s řetízkem nebo bez něj. Užijte si trochu zábavy při vytváření vlastního doplňku s využitím univerzálního kování. K dispozici jsou různé styly a svůj výběr můžete potvrdit při nákupu v dodatečných poznámkách. Vybírejte z možností Oční bulva, Měděné oko, Zubaté oko, Zlaté oko, Modré oko a Zelené oko.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny přívěsky jsou vyráběny ručně, takže se detaily a barvy mohou mírně lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty