Keramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyKeramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyKeramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyKeramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyKeramická ryba na stojanu ze starožitné žehličky
ZOOM

Keramická ryba na stojanu ze starožitné žehličky

Tato nádherná keramická ručně vyrobená ryba byla nedávno vyplavena na břehy Curiomatu. Jako vždy její tvůrce upravil staré kuriozity a jeho fantazie objevila nového tvora, který může ozdobit Váš domov. Je to opravdový úlovek, tak neváhejte a přidejte si ho do svého kouzelného světa.


Novinka
Přehled
  • Dostupnost: Tento jedinečný kus je k dispozici pouze jednou, můžeme Vás však informovat o dostupnosti kusu v podobném stylu.
  • Výrobce: Panov
Fotky
foto: Keramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyfoto: Keramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyfoto: Keramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyfoto: Keramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyfoto: Keramická ryba na stojanu ze starožitné žehličky
DopravaTento jedinečný kus je k dispozici pouze jednou, můžeme Vás však informovat o dostupnosti kusu v podobném stylu.
Pošlete nám dotaz

Ostrý jako břitva!

Z našeho nového přírůstku do rodiny Curiomat máme velkou radost, i když víme, že s námi nebude dlouho. Stojí bezpečně zatížený starožitnou žehličkou, jeho ploutve jsou vytvořeny z čepelí kos. Šikovná kombinace kovu a keramiky vytváří robustní a originální umělecké dílo. Jeho hravý výraz se mění v závislosti na úhlu, ze kterého se na něj díváte, rozhodně je v něm cítit skutečný pohyb. Dodejte svému světu krásu a mořskou atmosféru a buďte Curiomat!

Vezměte prosím na vědomí, že tato socha je jedinečným uměleckým dílem a nelze ji přesně napodobit.  Pokud se prodá než ji stihnete ulovit, můžeme zjistit, zda pro Vás lze vytvořit podobný kus.

 

Přidejte si Keramická ryba na stojanu ze starožitné žehličky mezi oblíbené!

do oblíbených
Shop reviews


Lali, Australia 18. 4. 2022bbbbb

Very beautifully done quirky piece. Shipping was fast too.

Purchased item:Siréna
Patricia, USA 18. 4. 2022bbbbb

Perfect companion for my “fish face!” Love it! Love it! Love it!!!

Purchased item:Mořský koník
Caroline, Germany 17. 4. 2022bbbbb

Bought it a second time after my toddler broke the first one. I love it and I am getting frequent compliments for it!

Elisabeth, Germany 2. 4. 2022bbbbb

Wunderschöne Tasse, genauso wie ich sie mir vorgestellt habe! ❤️

Anna, Israel 20. 3. 2022bbbbb

10/10 A+ purchase. Speechless! Came carefully thoughtfully packaged. Seller is very professional and responsive. The soldiers are amazing! Uniform Colors - vibrant, shapes - adorable, cuteness - impossible. Will be ordering more.

Purchased item:Buclatý oddíl


load more


Source of the reviews: Curiomat.cz, Google, EtsySouvisející produkty