Keramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyKeramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyKeramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyKeramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyKeramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyKeramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyKeramická ryba na stojanu ze starožitné žehličky
ZOOM
Fotky
foto: Keramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyfoto: Keramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyfoto: Keramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyfoto: Keramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyfoto: Keramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyfoto: Keramická ryba na stojanu ze starožitné žehličkyfoto: Keramická ryba na stojanu ze starožitné žehličky

Keramická ryba na stojanu ze starožitné žehličky

Panov

Tato nádherná keramická ručně vyrobená ryba byla nedávno vyplavena na břehy Curiomatu. Jako vždy její tvůrce upravil staré kuriozity a jeho fantazie objevila nového tvora, který může ozdobit Váš domov. Je to opravdový úlovek, tak neváhejte a přidejte si ho do svého kouzelného světa.


Množství
11 750 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
skladem (1 ks)
Novinka
Přehled
  • Výrobce: Panov

Ostrý jako břitva!

Z našeho nového přírůstku do rodiny Curiomat máme velkou radost, i když víme, že s námi nebude dlouho. Stojí bezpečně zatížený starožitnou žehličkou, jeho ploutve jsou vytvořeny z čepelí kos. Šikovná kombinace kovu a keramiky vytváří robustní a originální umělecké dílo. Jeho hravý výraz se mění v závislosti na úhlu, ze kterého se na něj díváte, rozhodně je v něm cítit skutečný pohyb. Dodejte svému světu krásu a mořskou atmosféru a buďte Curiomat!

Vezměte prosím na vědomí, že tato socha je jedinečným uměleckým dílem a nelze ji přesně napodobit.  Pokud se prodá než ji stihnete ulovit, můžeme zjistit, zda pro Vás lze vytvořit podobný kus.

 

Související produkty