Keramické hrnky s pražskými domy - maléKeramické hrnky s pražskými domy - maléKeramické hrnky s pražskými domy - maléKeramické hrnky s pražskými domy - maléKeramické hrnky s pražskými domy - maléKeramické hrnky s pražskými domy - maléKeramické hrnky s pražskými domy - maléKeramické hrnky s pražskými domy - maléKeramické hrnky s pražskými domy - maléKeramické hrnky s pražskými domy - maléKeramické hrnky s pražskými domy - maléKeramické hrnky s pražskými domy - malé
ZOOM
Fotky
foto: Keramické hrnky s pražskými domy - maléfoto: Keramické hrnky s pražskými domy - maléfoto: Keramické hrnky s pražskými domy - maléfoto: Keramické hrnky s pražskými domy - maléfoto: Keramické hrnky s pražskými domy - maléfoto: Keramické hrnky s pražskými domy - maléfoto: Keramické hrnky s pražskými domy - maléfoto: Keramické hrnky s pražskými domy - maléfoto: Keramické hrnky s pražskými domy - maléfoto: Keramické hrnky s pražskými domy - maléfoto: Keramické hrnky s pražskými domy - maléfoto: Keramické hrnky s pražskými domy - malé

Keramické hrnky s pražskými domy - malé

Ana Panov

Vychutnejte si svůj oblíbený nápoj s touto okouzlující řadou ručně vyráběných keramických hrnků. Krásně vytvořené s výjevy měšťanských domů připomínající historické centrum Prahy. Buďte tedy zvědaví a zasněte se o dobách minulých s těmito sběratelskými kousky.


Množství
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
skladem (4 ks)
Bestseller
Přehled
  • Výrobce: Ana Panov

Kuriózní město

Všimněte si detailní kresby vysokých domů tančící barvami a kuriózními tvary.  Každý hrnek je jedinečný s různými uchy, žádné dva nejsou stejné. Pokud jste máte rádi barevnost a hravost, nenechte si ujít tyto rozkošné šálky. K dostání v oranžové a žluté barvě. Již nyní se můžete těšit na další kousky z této řady.

Vezměte prosím na vědomí, že se jedná o ručně vyráběné hrnečky, takže se styly a barvy mohou lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty