Dóza ScarabeusDóza ScarabeusDóza ScarabeusDóza ScarabeusDóza ScarabeusDóza ScarabeusDóza Scarabeus
ZOOM
Fotky
foto: Dóza Scarabeusfoto: Dóza Scarabeusfoto: Dóza Scarabeusfoto: Dóza Scarabeusfoto: Dóza Scarabeusfoto: Dóza Scarabeusfoto: Dóza Scarabeus

Dóza Scarabeus

Panov

Tato keramická dóza ve tvaru Scarabea je perfektním dárkem pro milovníky příběhů ze starověkého Egypta. Jeho zářivá tyrkysová barva a mosazné starožitné detaily mu dodávají nádech mystična a elegance.


Množství
4 750 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
skladem (1 ks)
Přehled
  • Výška: 12 cm
  • Šířka: 15 cm
  • Hloubka: 25 cm
  • Váha: 1 kg
  • Výrobce: Panov

Posvátný

Scarabeus či Vruboun posvátný je druh hovnivála, který byl v Egyptě uctíván a považován za symbol nesmrtelnosti, transformace a ochrany. Jeho život byl úzce spjatý s kuličkou trusu, kterou se živil, kladl do ní vajíčka a později z ní krmil své mladé, což reprezentovalo cyklus znovuzrození. Egypťané jím dekorovali nejen své domovy, ale i svá těla.

Um, se kterým je tento umělecký kousek vyroben, ukazuje opravdovou lásku a trpělivost k tomuto řemeslu. Unikátní starožitné detaily z mosazi a krásná ruční malba z něj dělají dokonalou originální kuriozitu, která upoutá pozornost každého.

Každý kus je ručně vyrobený a originální, proto se může trochu lišit od fotek, které vidíte. Například může mít trochu jinou barvu a mosazná rukojeť je pokaždé jiná, protože se jedná o starožitný kus.

Související produkty