Keramický kůň s mosazným starožitným ohonemKeramický kůň s mosazným starožitným ohonemKeramický kůň s mosazným starožitným ohonemKeramický kůň s mosazným starožitným ohonemKeramický kůň s mosazným starožitným ohonem
ZOOM

Keramický kůň s mosazným starožitným ohonem

Keramický kůň a zároveň svícen. Skvěle tvarovaná, s úžasnými starožitnými mosaznými detaily, tato kráska je připravena ozdobit jakýkoli prostor svou přítomností. Nenechte ji utéct. Zkroťte ji a bude Vaším nejlepším přítelem.


Množství
7 000 CZK plus poštovné
Koupit
Video
Přehled
  • Dostupnost: Předobjednat
  • Výška: 38 cm
  • Šířka: 10 cm
  • Hloubka: 40 cm
  • Váha: 1 kg
  • Výrobce: Panov
Fotky
foto: Keramický kůň s mosazným starožitným ohonemfoto: Keramický kůň s mosazným starožitným ohonemfoto: Keramický kůň s mosazným starožitným ohonemfoto: Keramický kůň s mosazným starožitným ohonemfoto: Keramický kůň s mosazným starožitným ohonem
DopravaPředobjednat - Pokud kůň není na skladě, jeho výroba může trvat několik týdnů, proto nás v případě zájmu kontaktujte.
Pošlete nám dotaz

Darovaný kůň bez chyby!

Originální, kvalitní kus, ruční malba s dominantními liniemi a barvami vytváří mystické, uklidňující a mírumilovné stvoření. Její rysy jsou přesné a pod jejím pohledem roztajete. Okouzlující detail jejího ocasu jí dodává nádech jako z jiného světa, který dokonale doplňuje její vzhled. Její stojan je starožitný železný podstavec a byl ručně vyroben tak, aby přesně seděl k této krásce. Dodatečný dotek svitu svíčky sochu proměňuje a ta v noci ožívá a dodává Vašemu domovu teplé světlo a pocit klidu.

Vezměte prosím na vědomí, že každý kůň je originálním uměleckým dílem a od výše uvedených obrázků se může mírně lišit. Například barvy se mohou lišit a mosazný ocas může mít různé tvary, protože každý z nich je starožitný.

Kupte si Keramický kůň s mosazným starožitným ohonem ještě dnes!

Koupit

Přidejte si Keramický kůň s mosazným starožitným ohonem mezi oblíbené!

do oblíbených
Shop reviews


Lali, Australia 18. 4. 2022bbbbb

Very beautifully done quirky piece. Shipping was fast too.

Purchased item:Siréna
Patricia, USA 18. 4. 2022bbbbb

Perfect companion for my “fish face!” Love it! Love it! Love it!!!

Purchased item:Mořský koník
Caroline, Germany 17. 4. 2022bbbbb

Bought it a second time after my toddler broke the first one. I love it and I am getting frequent compliments for it!

Elisabeth, Germany 2. 4. 2022bbbbb

Wunderschöne Tasse, genauso wie ich sie mir vorgestellt habe! ❤️

Anna, Israel 20. 3. 2022bbbbb

10/10 A+ purchase. Speechless! Came carefully thoughtfully packaged. Seller is very professional and responsive. The soldiers are amazing! Uniform Colors - vibrant, shapes - adorable, cuteness - impossible. Will be ordering more.

Purchased item:Buclatý oddíl


load more


Source of the reviews: Curiomat.cz, Google, EtsySouvisející produkty