Fantasy vzducholoď - ArcadiaFantasy vzducholoď - ArcadiaFantasy vzducholoď - ArcadiaFantasy vzducholoď - ArcadiaFantasy vzducholoď - ArcadiaFantasy vzducholoď - ArcadiaFantasy vzducholoď - Arcadia
ZOOM
Fotky
foto: Fantasy vzducholoď - Arcadiafoto: Fantasy vzducholoď - Arcadiafoto: Fantasy vzducholoď - Arcadiafoto: Fantasy vzducholoď - Arcadiafoto: Fantasy vzducholoď - Arcadiafoto: Fantasy vzducholoď - Arcadiafoto: Fantasy vzducholoď - Arcadia

Fantasy vzducholoď - Arcadia

Nautilus Art

Vydejte se na fantastický výlet za světlem s touto krásnou steampunkovou vzducholodí. Díky úžasným detailům a recyklované žárovce má toto nádherné závěsné umělecké dílo spoustu příběhů k vyprávění a další dobrodružství k zažití. Pořiďte si jej, dokud můžete, a vytvořte další kouzelné okamžiky s tímto jedinečným létajícím strojem.


Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
Jedinečný kousek - po jeho prodeji se objeví další unikátní dílo, které rozzáří Váš svět...
Novinka
Přehled
  • Výrobce: Nautilus Art

Rozsviťte svůj svět

Bizarní fantasy umění, které skutečně vystihuje podstatu Curiomatu. Otevřete svou mysl a vydejte se na vlastní cestu vysoko v oblacích. S recyklovanou retro žárovkou a kokosovou skořápkou s detaily z hodinových součástek - to je steampunkový sen. Kam Vás toto pohledné plavidlo zavede? To už je jen na Vás :)

Každá vzducholoď je ručně vyrobená a všechny další kusy se budou značně lišit podle toho, jak se bude rozvíjet fantazie tvůrce tohoto jedinečného uměleckého díla.

Související produkty