Ručně vyrobená příšerka - MastemaRučně vyrobená příšerka - MastemaRučně vyrobená příšerka - MastemaRučně vyrobená příšerka - MastemaRučně vyrobená příšerka - Mastema
ZOOM
Fotky
foto: Ručně vyrobená příšerka - Mastemafoto: Ručně vyrobená příšerka - Mastemafoto: Ručně vyrobená příšerka - Mastemafoto: Ručně vyrobená příšerka - Mastemafoto: Ručně vyrobená příšerka - Mastema

Ručně vyrobená příšerka - Mastema

The Monsters Sanctuary

Mastema není příšera, se kterou byste si chtěli zahrávat. Jeho schopností je čtení myšlenek, takže vidí Vaše nejhlubší obavy a touhy. To přece nechcete.... To nechce nikdo! Ale nebojte se, dokud bude Vaše přátelství pevné a opravdové, bude se k Vám chovat s láskou a chránit všechna Vaše tajemství.


Množství
1 300 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
skladem (3 ks)
Novinka
Přehled
  • Výška: 5 cm
  • Šířka: 6 cm
  • Hloubka: 7 cm
  • Výrobce: The Monsters Sanctuary

Čti mi myšlenky

Všechny figurky příšerek jsou ručně vyráběny zde v Praze. Když je všude klid a tma, jejich tvůrce pomocí svého talentu vykouzlí tuto strašidelnou partu. Jsou vyrobeny ze samoschnoucí hlíny a ručně malované akrylovými a fluorescenčními barvami. Skvěle se hodí jako dárek nebo jako dekorace pro každého, kdo má rád nespoutaná dobrodružství a nečekanou zábavu. Nezapomeňte si prohlédnout i jeho kamarády!

Upozorňujeme, že tyto příšerky nejsou určeny pro děti, takže je uchovávejte mimo dosah malých ručiček a pusinek. A také domácích mazlíčků!

Související produkty