Keramická kočka s mosazným starožitným ocasemKeramická kočka s mosazným starožitným ocasemKeramická kočka s mosazným starožitným ocasemKeramická kočka s mosazným starožitným ocasemKeramická kočka s mosazným starožitným ocasemKeramická kočka s mosazným starožitným ocasemKeramická kočka s mosazným starožitným ocasem
ZOOM
Fotky
foto: Keramická kočka s mosazným starožitným ocasemfoto: Keramická kočka s mosazným starožitným ocasemfoto: Keramická kočka s mosazným starožitným ocasemfoto: Keramická kočka s mosazným starožitným ocasemfoto: Keramická kočka s mosazným starožitným ocasemfoto: Keramická kočka s mosazným starožitným ocasemfoto: Keramická kočka s mosazným starožitným ocasem

Keramická kočka s mosazným starožitným ocasem

Panov

Kočičí elegance! Podívejte se na tuto krásnou kočičí kuriozitu, ručně vyrobenou úžasným místním umělcem. Ivanova práce je známá svou uklidňující přítomností, tato tichá kráska vyzdobí Váš domov.


Množství
9 600 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
skladem (1 ks)
Bestseller
Video
Přehled
  • Výška: 39 cm
  • Šířka: 14 cm
  • Hloubka: 36 cm
  • Váha: 3 kg
  • Výrobce: Panov

Keramikočka!

Povšimněte si ruční malby, jak přesně jsou zpracované rysy a tvar kočky. Linky a použití výrazné barvy, jakou je namalován její jedinečný kožich, dodávají tomuto tajemnému stvoření egyptský nádech. Kovový ocas je starožitný a jeho neobvyklý tvar krásně doplňuje tělo a malbu. Ohromující umělecké dílo, prostě perfektní!

Samotná nebo se svíčkou, na Vaše hosty vždy určitě zapůsobí.

Vezměte prosím na vědomí, že každá kočka je originálním uměleckým dílem a bude se lišit od výše uvedených obrázků. Mohou se lišit například její barvy a mosazný ocas se vždy liší tvarem, protože každý z nich je starožitný.

Související produkty