Brož talisman - Vševidoucí OkoBrož talisman - Vševidoucí OkoBrož talisman - Vševidoucí OkoBrož talisman - Vševidoucí OkoBrož talisman - Vševidoucí OkoBrož talisman - Vševidoucí OkoBrož talisman - Vševidoucí OkoBrož talisman - Vševidoucí Oko
ZOOM
Fotky
foto: Brož talisman - Vševidoucí Okofoto: Brož talisman - Vševidoucí Okofoto: Brož talisman - Vševidoucí Okofoto: Brož talisman - Vševidoucí Okofoto: Brož talisman - Vševidoucí Okofoto: Brož talisman - Vševidoucí Okofoto: Brož talisman - Vševidoucí Okofoto: Brož talisman - Vševidoucí Oko

Brož talisman - Vševidoucí Oko

Lutkovi

Osvěžte svůj outfit pomocí této úžasné ručně vyráběné skleněné brože. Nejnovější přírůstek do naší exkluzivní řady talismanů Vševidoucí Oko. Jsme si jisti, že Vám tato krásná kuriozita přinese štěstí a ochrání Vás svým Curiomat kouzlem.


Množství
1 000 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení480 CZK
skladem (5+ ks)
Video
Novinka
Přehled
  • Výška: 8 cm
  • Šířka: 5 cm
  • Hloubka: 0 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Lutkovi

Připněte si kamaráda

Tento nejnovější design je jemnější varianta náhrdelníku Oko, ale stále si zachovává stejné magické vlastnosti. Perfektní doplněk, který se hodí k jakémukoli outfitu, skvělý jako dárek nebo jednoduše pro vylepšení Vašeho šatníku. Jsme nadšeni, že můžeme do Vašeho světa přidat další kuriozitu. Díky jeho ochranným schopnostem a stylovému vzhledu si jej hned oblíbíte. Nezapomeňte si ho také připnout do svého wishlistu!

Vezměte prosím na vědomí, že každá brož je ručně vyrobená, takže styl a barvy se mohou mírně lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty