Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyKeramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyKeramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyKeramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyKeramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyKeramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyKeramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detaily
ZOOM
Fotky
foto: Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyfoto: Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyfoto: Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyfoto: Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyfoto: Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyfoto: Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyfoto: Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detaily

Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detaily

Panov

Tento hezký nový příchozí je nejnovějším přírůstkem do naší řady keramiky se starožitnými recyklovanými prvky z mosazi. S kovovým ocasem a detaily na krku je unikátní a okouzlující a my jsme si jisti, že se do něj zamilujete na první pohled.


Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
Pokud tato položka není na skladě, můžeme Vám ji předobjednat.
Novinka
Přehled
  • Výška: 32 cm
  • Šířka: 9 cm
  • Hloubka: 65 cm
  • Váha: 3 kg
  • Výrobce: Panov

Cvalem do světa

Umění a minulost se spojily a vytvořily toto téměř mýtické stvoření. Jako bonus můžete do vnitřního prostoru přidat svíčku a vytvořit tak jedinečnou atmosféru. Světlo ze svíčky  prosvítá pečlivě umístěnými otvory v soše. Kůň dodá jakémukoli prostoru tichou energii a v každé místnosti bude centrálním prvkem.

 

Vezměte prosím na vědomí, že všechny sochy jsou ručně vyráběné, takže mosazné detaily, barvy a styly se mohou lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty