Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyKeramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyKeramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyKeramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyKeramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyKeramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyKeramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detaily
ZOOM

Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detaily

Tento hezký nový příchozí je nejnovějším přírůstkem do naší řady keramiky se starožitnými recyklovanými prvky z mosazi. S kovovým ocasem a detaily na krku je unikátní a okouzlující a my jsme si jisti, že se do něj zamilujete na první pohled.


Novinka
Přehled
  • Dostupnost: Pokud tato položka není na skladě, můžeme Vám ji předobjednat.
  • Výška: 32 cm
  • Šířka: 9 cm
  • Hloubka: 65 cm
  • Váha: 3 kg
  • Výrobce: Panov
Fotky
foto: Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyfoto: Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyfoto: Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyfoto: Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyfoto: Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyfoto: Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detailyfoto: Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detaily
DopravaPokud tato položka není na skladě, můžeme Vám ji předobjednat.
Pošlete nám dotaz

Cvalem do světa

Umění a minulost se spojily a vytvořily toto téměř mýtické stvoření. Jako bonus můžete do vnitřního prostoru přidat svíčku a vytvořit tak jedinečnou atmosféru. Světlo ze svíčky  prosvítá pečlivě umístěnými otvory v soše. Kůň dodá jakémukoli prostoru tichou energii a v každé místnosti bude centrálním prvkem.

 

Vezměte prosím na vědomí, že všechny sochy jsou ručně vyráběné, takže mosazné detaily, barvy a styly se mohou lišit od zobrazených fotografií.

Přidejte si Keramická socha Houpací kůň se starožitnými mosaznými detaily mezi oblíbené!

do oblíbených
Shop reviews


Lali, Australia 18. 4. 2022bbbbb

Very beautifully done quirky piece. Shipping was fast too.

Purchased item:Siréna
Patricia, USA 18. 4. 2022bbbbb

Perfect companion for my “fish face!” Love it! Love it! Love it!!!

Purchased item:Mořský koník
Caroline, Germany 17. 4. 2022bbbbb

Bought it a second time after my toddler broke the first one. I love it and I am getting frequent compliments for it!

Elisabeth, Germany 2. 4. 2022bbbbb

Wunderschöne Tasse, genauso wie ich sie mir vorgestellt habe! ❤️

Anna, Israel 20. 3. 2022bbbbb

10/10 A+ purchase. Speechless! Came carefully thoughtfully packaged. Seller is very professional and responsive. The soldiers are amazing! Uniform Colors - vibrant, shapes - adorable, cuteness - impossible. Will be ordering more.

Purchased item:Buclatý oddíl


load more


Source of the reviews: Curiomat.cz, Google, EtsySouvisející produkty