Porcelánový termohrnek s víčkem - AbstraktPorcelánový termohrnek s víčkem - AbstraktPorcelánový termohrnek s víčkem - AbstraktPorcelánový termohrnek s víčkem - AbstraktPorcelánový termohrnek s víčkem - AbstraktPorcelánový termohrnek s víčkem - AbstraktPorcelánový termohrnek s víčkem - AbstraktPorcelánový termohrnek s víčkem - Abstrakt
ZOOM
Fotky
foto: Porcelánový termohrnek s víčkem - Abstraktfoto: Porcelánový termohrnek s víčkem - Abstraktfoto: Porcelánový termohrnek s víčkem - Abstraktfoto: Porcelánový termohrnek s víčkem - Abstraktfoto: Porcelánový termohrnek s víčkem - Abstraktfoto: Porcelánový termohrnek s víčkem - Abstraktfoto: Porcelánový termohrnek s víčkem - Abstraktfoto: Porcelánový termohrnek s víčkem - Abstrakt

Porcelánový termohrnek s víčkem - Abstrakt

Lada

Abstraktní umění a vášeň! Skvělý nový design, který si jistě zamilujete. Podívejte se, jak barvy proudí dovnitř a vytvářejí jedinečnou kuriozitu právě pro Vás :) Tento ručně vyrobený cestovní hrnek je ideální pro lidi na cestách a ty, kteří prostě rádi pijí svůj oblíbený horký nápoj venku. Díky dvojité stěně a hladké povrchové úpravě se z nich opravdu příjemně pije. Perfektní dárek a doplnění stylu do Vaší každodenní rutiny.


Množství
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení520 CZK
skladem (5+ ks)
Bestseller
Přehled
  • Výška: 15 cm
  • Šířka: 10 cm
  • Hloubka: 10 cm
  • Váha: 0 kg
  • Výrobce: Lada

Někdo to rád horké!

V této řadě jsou 3 designy a všechny cestovní hrnky jsou dodávány se silikonovým víkem. Jsme si jisti, že funkční originální umění Vás nadchne pro Vaše další outdoorové dobrodružství. Vyberte si ze 3 Curiomat designů. Abstrakt - červená, Světla města - bílá, Modré puntíky - modrá.

Vezměte prosím na vědomí, že každá keramika je ručně vyráběná, takže barvy a vzory se mohou lišit od zobrazených fotografií.