Keramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detailyKeramický fotoaparát se starožitnými detaily
ZOOM
Fotky
foto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detailyfoto: Keramický fotoaparát se starožitnými detaily

Keramický fotoaparát se starožitnými detaily

Panov

Zaměřte svůj zrak na tento krásný ručně vyrobený keramický fotoaparát. Podívejte se, jak se v něm kombinuje styl Art Deco s recyklovanými částmi fotoaparátu. Čočka objektivu a skleněný hledáček vytvářejí zvláštní vzpomínku na starý typ fotoaparátu. Funkční jako dóza a dekorativně jedinečný, nebudete jej moci odložit.


Množství
5 000 CZKzměnit měnu
Cena doručení do USA.změnit zemi doručení520 CZK
skladem (3 ks)
Přehled
  • Výška: 17 cm
  • Šířka: 12 cm
  • Hloubka: 12 cm
  • Váha: 1 kg
  • Výrobce: Panov

Prohlédněte si svět skrz objektiv!

Je glazovaný se zlatými a bronzovými detaily a jeho linie a odvážné barvy jsou zvýrazněny recyklovanými částmi. Víko perfektně sedí a nožičky dodávají této magické kuriozitě zajímavé detaily. Zvedněte jej, podívejte se do skleněného hledáčku a zasněte se. Vraťte se zpět v čase a zaujměte jiný pohled na život. Skutečně originální kus, o kterém si jsme jisti, že si ho zamilujete.

Vezměte prosím na vědomí, že každý kus je ručně vyrobený, takže barvy a recyklované části fotoaparátu se mohou lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty