Dřevěný špačekDřevěný špačekDřevěný špačekDřevěný špačekDřevěný špačekDřevěný špačekDřevěný špačekDřevěný špaček
ZOOM
Fotky
foto: Dřevěný špačekfoto: Dřevěný špačekfoto: Dřevěný špačekfoto: Dřevěný špačekfoto: Dřevěný špačekfoto: Dřevěný špačekfoto: Dřevěný špačekfoto: Dřevěný špaček

Dřevěný špaček

Marek

Přidejte svému světu trochu hravosti s tímto krásně ručně vyřezávaným dřevěným špačkem. Jeho odpružené nohy ho rozhoupají a on ožívá!! Máme ho rádi a víme, že této hezké kuriozitě bude těžké odolat :)


Cena doručení do USA.změnit zemi doručení3 600 CZK
Pokud tato položka není na skladě, můžeme Vás kontaktovat ohledně dodací lhůty.
Přehled
  • Výška: 34 cm
  • Šířka: 17 cm
  • Hloubka: 28 cm
  • Váha: 2 kg
  • Výrobce: Marek

Nechte si zazpívat!

Když ho rozhoupáte, ožije, mává křídly a zpívá svou němou píseň svým žlutým zobákem. Zábavné a hravé ruční malování a detailní řezba přispívají k tomuto jedinečnému pohyblivému dílu. Odpružené nohy, křídla a zobák mu dodávají dokonalou iluzi letu. Je ideální jako dárek nebo dekorace do Vašeho domova. Opravdové umělecké dílo, tato originální kuriozita není jen ozdobou. Víme, že kolem něj nebudete moci jen tak projít, aniž byste ho přátelsky poklepali. Vyzpívá si cestu do Vašeho srdce.

Zábavné a hravé ruční malování a detailní řezba přispívají k tomuto jedinečnému pohyblivému dílu. Odpružené nohy, křídlo a zobák ho doplňují o dokonalý pohyb. Je ideální jako dárek.

Vezměte prosím na vědomí, že každá ručně vyřezávaná postava je jedinečná, takže barvy a styl se mohou mírně lišit od zobrazených fotografií.

Související produkty